SOCIAL MEDIA

22. ledna 2016

College food diary
Aaaaa, já vím, že blog teď zanedbávám, ale tohle zkouškové je prostě děs! Přestože letos už téměř žádné zkoušky nemám, tak těch pár věcí, co si musím splnit, se nějak nedaří! Takže pochopitelně ani moc nejezdím domů a nevařím, takže tady mám pro Vás alespoň pár foteček jídla, které se mi za poslední dobu podařilo vytvořit na koleji na plotýnkovém vařiči a s omezeným množstvím surovin.


Moc nekoukejte na foodstyling, protože často tady vařím jídla, kterým říkám "kejdy", což nejsou vyloženě něco nepoživatelného, ale často nemám čas, tak vezmu, co mám, a všechno to smíchám dohromady :D
Žampiony na cibulce s pórkem a zelenými fazolkamiTěstoviny s rajčaty a kozím sýremTady máme Kejdu č. 1 - rýže s fazolkami v tomatové omáčce. Vypadá to děsně, ale nesuďte knihu podle obalu :D Je to rychlovka a zasytí!Kejda č. 2 - Těstoviny se sójovými kostkami a zeleninouKejda č. 3 - Žampiony se zeleninouRýže, žampiony, zeleninka, balkánský sýrChia kašička se slunečnicovými semínky a ovocemHrouda těstovin se sójovým masem, hráškem, špenátem a sýrem cottageAsi další kejda :D Vajíčka se zeleninou, cottage a zelenéAvokádová kaše s ovocem a semínkyŘepový hummus se zeleninou a klíčkyCelozrnný chlebík s lučinou, vajíčky a zeleninouTak se mějte, snad to zkouškové brzy skončí!

- Broccoli

1 komentář :