SOCIAL MEDIA

19. dubna 2016

Foodie tip | Coffee Library
Je to jen pár měsíců zpátky, co se v areálu olomoucké knihovny Zbrojnice otevřelo nové studentské bistro s kavárnou, které mělo nahradit původní, ne zrovna oblíbenou studentskou restauraci. Já jsem si tam našla cestu až dnes dopoledne, když jsem schvácená utíkala z copycentra, kde jsem si (konečně) nechala svázat diplomku. Cestou z města jsem potkala kamarádku, a tak jsme se rozhodly, že někam skočíme na rychlé kafe.

Coffee Library jsme měly cestou a navíc jsem tam plánovala zajít už delší dobu. Nejdřív jsme si myslely, že si nikam nesedneme, protože kavárna byla úplně plná, ale vzápětí se nám uvolnilo místo u okna, kterému vévodí obrovská pohodlná křesla, což bylo přesně to, kam jsem potřebovala zrovna zapadnout a po mnoha probdělých nocích strávených nad dokončováním bakalářky si konečně trochu odpočinout.

Původně jsem si chtěla objednat jen kávu, ale přišla mi do cesty ta jejich nasvícená vitrína. V nabídce byla spousta sendvičů, obložených chlebů, cupcakes, makronky i různé pudingy či jogurty s müsli a všechno vypadalo skvěle. Chvíli jsem tam strávila přesvědčováním samy sebe, že přece nemůžu sníst úplně všechno, až jsem nakonec vybrala obložený semínkový chlebík se sýrem cottage a vajíčky a k tomu lattéčko.

Zabořila jsem se do křesla, popíjela skvělou kávu, dlabala chlebík a nakonec jsem tam zůstala takhle zabořená skoro dvě hodiny, protože se mi z toho příjemného prostředí prostě nechtělo. Jsem moc ráda, že jsem to tu objevila, protože do budoucna určitě využiju možnosti skočit si třeba na polévku, když nebudu stíhat vařit nebo vzít s sebou nějaké vegetariánské jídlo, které mají často v nabídce, což určitě oceňuju.

Achjo, zítra mě tam asi budou mít zas.


No mrkejte na tu krásu! To, že tam mají kokosovou vodu od Pure Coco, jsem si bohužel všimla až teď na fotce, takže se tam musím vrátit :D
Zákazníci bistra mohou dokonce využít tablety s internetem, což jsem zatím nikde jinde neviděla.

Coffee Library Biskupské náměstí 1 Olomouc
- Broccoli

8 komentářů :

 1. Mňamky... vyzerá to tam krásne a chutne...

  Daniela

  OdpovědětVymazat
 2. To si tam budu muset taky zajít :) v pátek jsem šla akorát do knihovny a vůbec jsem si toho nevšimla :) mňááám makronky- na ty budu muset zajít :D já jsem v pátek poprvé zašla do kočičí kavárny :)
  http://monulkov.blogspot.cz/2016/04/kocici-kavarna-v-olomouci.html

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky! Super článek (i celý blog)! :)
  Catherine Ribbon

  OdpovědětVymazat