SOCIAL MEDIA

29. října 2016

Avokádový toast 4x jinak
Tak jsem si říkala, že už na blogu nebyla dlouho žádná snídaně. S příchodem podzimu a chladného počasí stejně jako spousta lidí přecházím na ovesné kaše, protože dostat něco teplého do žaludku hned ráno Vás probere a připraví na nový den lépe než cokoliv jiného. Aby se Vám ale kaše nepřejedly, je potřeba je čas od času obměnit, a když přijde chuť na slanou snídani, avokádový toast je moje top volba!


Variant avokádových toastů je spousta a já mám tady své čtyři oblíbence!

Pokud jde o avokádo, mám ho nejraději takové, jaké je, ale když ho občas chci přece jen trochu dochutit, tak ho rozmačkám vidličkou se špetkou soli, pepře a půlkou lžíce citronové šťávy. No a pak už ho namažu na toast. Ten první je s granátovým jablkem, což je podle mě jedna z nejlepších kombinací vůbec. Druhý toast jsem ozdobila plátky mrkve a lněnými semínky, třetí je s cizrnou a čtvrtý s okurkou a sezamem.

Máte nějakou svoji oblíbenou avokádovou kombinaci? :)- Broccoli

2 komentáře :

  1. Já jsem nejdřív avokádu nemohla vůbec přijít na chuť, ale pak jsem mu dala druhou šanci a je součástí mého jídelníčku :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Měla jsem to úplně stejně :) Poprvé jsem ho ochutnala před pár lety a vyloženě mi nechutnalo. Teď je to moje láska <3

      Vymazat