SOCIAL MEDIA

6. listopadu 2016

Vegan challenge - week 1
Tak mám za sebou první týden veganské výzvy. A upřímně to je zatím úplně v pohodě. Chtěla jsem to pojmou hlavně tak, že se budu snažit jíst opravdu zdravě (ano, i vegani můžou jíst jak čuňátka), dávat si pozor na porce a dbát na to, aby alespoň půlku talíře tvořila zelenina. Navíc jsem všechny obědy fotila, abych to měla pod kontrolou.


Měla jsem opravdu dobrý pocit z toho, jak se mi to daří, i když přiznávám, že mám občas večer hlad. Nebo možná ani ne hlad, jako chuť na něco. Opravdu jsem si musela zakázat, abych toho jedla víc, než kolik si na talíř nachystám a nepřidávala si, protože občas sním oběd a vím, že bych ještě něco přihodila :D Zhruba v půlce týdne jsem měla nějakou krizi. Ani nevím, jestli za to mohla ta změna stravy a jejího množství, ale padla na mě nějaká strašná depka a únava a chtělo se mi jen ležet a nic nedělat. Naštěstí jsem se z toho vyspala a pak už bylo zase dobře.

Takže hurá do druhého týdne! Příští neděli se Vám zase ozvu s tím, jak to jde!
Pokud mě ještě nesledujete na Instagramu a chcete více veganské inspirace, dejte follow @bara.broccoli, protože tam teď denně sdílím svou veganskou baštu a celou výzvu dokumentuju. Tak pááá zase za týden!
- Broccoli

3 komentáře :

  1. Vypadá to skvěle, můžu se zeptat, co tě přimělo začít tuhle výzvu ? Já jsem teda vegetariánka, ale být veganem mi přijde až nepřirozené, kdybych to tak řekla, chápadala bych kdyby člověk měl alergii na zvířecí produkty, ale stále nechápu lidi, co se rozhodnou dobrovolně.

    OdpovědětVymazat