SOCIAL MEDIA

31. prosince 2016

Co jsem našla pod stromečkem?
Vím, že tenhle článek není zrovna aktuální, když tady máme už Silvestra, ale slavila jsem Vánoce nadvakrát, a až teď mám konečně všechny dárky pohromadě :D Letošní Ježíšek byl neskutečně štědrý, ale na druhou stranu jsem i já byla celý rok extrémně hodná, takže zas tak překvapená nejsem :D


Ježíšek se mi naprosto ve všem trefil do noty a pod stromečkem jsem nenašla nic, co bych nevyužila, takže je vidět, že už mě fakt zná a ví, co mi udělá radost. Tak pojďme na to mrknout! :)
Ach, konečně malá kabelka! Já mám všechny kabelky strašně obří, aby se mi tam všechno vešlo, ale na druhou stranu, když chci třeba jen skočit do obchodu, potřebuju jen peněženku, mobil a klíče, ale já všude tahám ty svoje obludy a v úzkých uličkách jimi srážím lidi :D Takže konečně!Buďme upřímní, bez ponožek prostě nejsou Vánoce. Nevím, jak to dělám, ale během roku mi jich několik vždycky nějak záhadně zmizí (většinou jen jedna z páru), takže se vždycky modlím, ať pod stromkem nějaké zas najdu.S touhle čelenkou jsem jak elfí královna!S touhle jsem zase jak Syrská královna!Bačkůrky na má studená kopýtka!Něco abych byla čistá a voňavá!Tady se Ježíšek prásknul přes kapsu :X Moje čtyřleté HáPéčko to před Vánocemi definitivně vzdalo a bez počítače to prostě nejde. Bílý notebook byl můj sen! Takže já vím, Ježíšku, že příštích 10 let to bude asi slabší, ale počítám s tím.Protože vařit se musí s láskou!Aaaaaa, aaaaaa, smoothiečka pojedouuuu!!!!!!Oblíbená přírodní kosmetika od Yvoše. Navíc všechno s kokosem, božeee!!!

Co Vám letos Ježíšek nadělil? :)- Broccoli

4 komentáře :

  1. Jéé pěkné dárky :) Kosmetika YR je super! :)
    Miska blog

    OdpovědětVymazat
  2. Dostala si samé krásne darčeky :) Papuče sú na tieto chladné dni úplna nutnosť!

    Hello, my name is Ev

    OdpovědětVymazat