SOCIAL MEDIA

24. června 2018

Travel diary | BulgariaTak já už mám letošní dovolenou za sebou! Na začátku července nastupuji do nové práce, takže nám bylo jasné, že pokud chceme letos někam na dovču, musíme to stihnout v červnu. Dlouho jsme přemýšleli, kam pojedeme, ale nakonec jsme s Matym zjistili, že máme oba prošlé pasy, takže bylo jasné, že to musí být Evropa. No a nakonec jsme se rozhodli pro Bulharsko.


Bulharsko jako destinace nezní nějak zvlášť atraktivně nebo exoticky, spíš to má spousta lidí zafixováno jako zemi, kde se jezdilo za komunismu. V posledních letech se tam ale lidé začínají hojně vracet a my jsme dovolenou vybírali čistě s myšlenkou, že si chceme hlavně odpočinout, načerpat nové síly a třeba stihnout přečíst na pláži i nějakou tu knížku. Zásadní byl pro nás tedy výběr pěkného hotelu, pláže a okolního prostředí a skončili jsme v klasické lokalitě Zlatých písků nedaleko Varny a moc jsme si to užili.

Snad se Vám budou fotečky líbit ❤️Bydleli jsme v moc hezkém hotelu Slavey, který můžu určitě všemi deseti doporučit. Kromě příjemného ubytování hotel nabízel restauraci, lobby bar, venkovní bar a snack bar, fitko, vířivku, 3 venkovní a jeden vnitřní bazén a taky třeba dětský klub ♥


Místní pivečko - trošku slabší, ale osvěžilo! ♥No a co se týče jídla... Byli jsme nonstop nacpaní :D Stravu jsme měli ve formě švédských stolů a výběr byl obrovský. Je sice pravda, že pokud má člověk třeba nějakou intoleranci a nemůže třeba lepek nebo mléko, tak v tomto hotel vstříc nevycházel a bezlepkové pečivo nebo rostlinné mléko nenabízel. Na druhou stranu si myslím, že to není něco, bez čeho by se člověk na týden neobešel. A i kdyby ne, okolní obchůdky nabízely až překvapivě velký výběr různých alternativních potravin :)

Měla jsem broko, byla jsem spoko! ♥


Náš pokojíček ♥

Kam se letos chystáte Vy? 😍
🥦

2 komentáře :

 1. Skvělé fotky! V Bulharsku jsem také byla a moc na něj ráda vzpomínám :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji ♥ My jsme byli poprvé a moc jsme si to užili ♥

   Vymazat